13 Sie

auto do wynajęcia w Krakowie

Wyruszasz na wakacje lub w podróż firmową do innego miasta czy też państwa? Na miejscu pragniesz zwiedzić jak najwięcej, wożąc rodzinę lub też współpracowników do pobliskich miast?

wypożyczalnia samochodów Kraków dworzec pkp

Dawniej jedynym słusznym rozwiązaniem byłyby taksówki lub własny transport – dzisiaj o dużo poprawniejszą i tańszą alternatywą są wypożyczalnie aut, które szturmem zdobyły serca amerykanów i powoli przekonują do siebie także europejczyków, w tym też naszych rodaków.
Coraz to więcej propozycji polskich wypożyczalni samochodów ujawnia, że potrzebujemy samochodów w wyznaczonym czasie. Co znacznie więcej, wypożyczalnie aut stają się standardem nie wyłącznie dla podróży służbowych, ale też do tych prywatnych, gdy potrzebujemy prędkiego i nieograniczonego transportu w danym regionie.

wypożyczalnia samochodów Kraków opinie

Wydatki najmu samochodu
Przejdźmy zatem do sedna – jakie są koszty najmu auta? To zależy od tego, jakie auto chcemy wynająć i na jak długi okres. Wyruszając na dwutygodniowe wczasy, warto pomyśleć o najmie na pełen okres urlopu. Dlaczego? Bo wynajem wyłącznie na parę dni może być dużo droższy aniżeli najem na tydzień czy też dwa tygodnie. Ta reguła dotyczy nie tylko podróżników, niemniej jednak również biznesmenów, którzy potrzebują aut w trakcie podróży służbowej.
Na cenę ma również wpływ typ auta. Bogata w akcesoria limuzyna będzie o wiele droższa aniżeli pospolite rodzinne auto (które także nie musi być pozbawione wygód rodzaju klimatyzacja czy fotelik dla dziecka, który coraz częściej jest w standardowym wyposażeniu). Nie zmienia to jednakże faktu, że wypożyczalni aut jest tak wiele, że musiało to odbić się na cenach – mniejszych opłatach dla Kontrahentów.